Imprezy firmowe w eleganckiej Restauracji Zacisze w Pszczynie

ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY FIRMY I INSTYTUCJE

Zorganizujemy dla Państwa każdą imprezę okolicznościową - zarówno w siedzibie naszej eleganckiej restauracji, jak i plenerową w ogrodzie lub w formie cateringu w wybranym przez Państwa miejscu. Obsługujemy zarówno mniejsze spotkania w kilku osobowym gronie, jak i duże imprezy dla całej firmy i zaproszonych Gości. W naszej restauracji znajduje się sala szkoleniowa i konferencyjna oraz duża sala bankietowa, dzięki czemu jesteśmy w stanie zorganizować Państwu formalne spotkania biznesowe, jak również nieco luźniejsze imprezy integracyjne, a także przyjęcia na podobne okoliczności. Od wielu lat posiadamy ogromne doświadczenie w organizacji konferencji oraz szkoleń dla Klientów z Pszczyny oraz okolic.

Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie, tworząc spersonalizowaną ofertę dostosowaną do Państwa potrzeb i oczekiwań.

Zacisze - restauracja z tradycjami, krótki rys historyczny

Jak piszą archiwa z Pszczyny historia karczmy z Brzeźc, przy głównym trakcie handlowym z Krakowia do Wiednia, sięga 1640 roku. Wspominają także o karczmarzu z Brzeźc z 1674 roku Wawrzyku Godziek, który płacił podatki dla księcia pszczyńskiego od przewozu wina, od sprzedaży piwa jasnego i wódki oraz za użytkowanie stawu razem 65 talarów, 8 srebrnych groszy i 4 feniki. Od tamtych lat karczma w Brzeźcach była w rodzinie Godziek, do roku ok. 1914 kiedy to przeszła do rodziny Ryguła. Po wojnie gospodę przejął państwowy G.S. z Pszczyny. Od 1992 roku gospoda wróciła do rodziny i ta rodzinna tradycja trwa do dziś.

ul. Ofiar Faszyzmu 4
43-200 Pszczyna - Brzeźce

32 212 03 47
504 267 052 - Marek Ryguła (Osoba odpowiedzialna za organizację Wesela,Przyjęcia, Eventy)
501 454 630

info@restauracjazacisze.eu