Catering

Oferujemy Catering od kilku osobowych spotkań do imprez na dużą skale w miejscu wskazanym przez klienta. W razie potrzeby zapewniamy także pełną obsługę kelnerską i zastawę stołową. Jako jedyni w okolicy na każdym przyjęciu i cateringu serwujemy wysokiej jakości, aromatyczną włoską kawę z ekspresu, prosto z lokalnych, rodzinnych włoskich palarni.

Nasz Catering To:

  • przyjęcia domowe
  • zestawy biesiade typu Koryto
  • przyjęcia w pracy oraz lunche, sałatki, przerwy kawowe , śniadania z bajecznymi kanapkami – „nawet kanapki potrafią zachwycać”
  • imprezy i spotkania biznesowe
  • imprezy plenerowe , grille
  • Posiłki na wynos. Z wielkim sukcesem i zadowoleniem naszych klientów dostarczaliśmy codziennie przez 1,5roku obiady dla firm pracujących przy budowie przejazdu pod torami w Pszczynie.

zacisze_13cat

Zobacz
Zestawy Cateringowe

 

Pobierz Zestawy Cateringowe

Zacisze - restauracja z tradycjami, krótki rys historyczny

Jak piszą archiwa z Pszczyny historia karczmy z Brzeźc, przy głównym trakcie handlowym z Krakowia do Wiednia, sięga 1640 roku. Wspominają także o karczmarzu z Brzeźc z 1674 roku Wawrzyku Godziek, który płacił podatki dla księcia pszczyńskiego od przewozu wina, od sprzedaży piwa jasnego i wódki oraz za użytkowanie stawu razem 65 talarów, 8 srebrnych groszy i 4 feniki. Od tamtych lat karczma w Brzeźcach była w rodzinie Godziek, do roku ok. 1914 kiedy to przeszła do rodziny Ryguła. Po wojnie gospodę przejął państwowy G.S. z Pszczyny. Od 1992 roku gospoda wróciła do rodziny i ta rodzinna tradycja trwa do dziś.

ul. Ofiar Faszyzmu 4
43-200 Pszczyna - Brzeźce

32 212 03 47
504 267 052 - Marek Ryguła (Osoba odpowiedzialna za organizację Wesela,Przyjęcia, Eventy)
501 454 630

info@restauracjazacisze.eu